Miejsce pracy: Kraków, Park Technologiczny w Czyżynach
Firma Radionika Sp. z o. o. po raz pierwszy zaprezentowała się na Międzynarodowych Targach InnoTrans w Berlinie.
Z przyjemnością informujemy, że firma Radionika Sp. z o. o. przeszła pozytywnie audyt ponownej certyfikacji oraz dostosowywania wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością do wymagań nowej normy ISO 9001:2015.
Kolejna edycja targów kolejowych Trako za nami. Tak jak w latach poprzednich firma nasza miała okazję zaprezentować na swoim stoisku najbardziej znane i popularne wśród użytkowników produkty ale również przedstawić odwiedzającym targi najnowsze konstrukcje i rozwiązania radiokomunikacyjne dedykowane dla rynku kolejowego.
Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska na tegorocznych targach TRAKO 2017, które odbędą się w Gdańsku w dniach 26-29.09.2017.
Zarządca infrastruktury kolejowej Republiki Czeskiej SŽDC wydał zgodę na stosowanie radiotelefonu pociągowego Koliber GSM-R/VHF naszej produkcji w sieci GSM-R eksploatowanej na terenie Czech.
Podczas tegorocznych targów TRAKO 2015 firma Radionika sp. z o. o, otrzymała Dyplom z wyróżnieniem im. inż. Ernesta Malinowskiego w kategorii IT za Radiotelefon pociągowy Koliber GSM-R/VHF.
Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością EN ISO 9001:2008, wydany przez Jednostkę Certyfikującą TÜV Rheinland Polska Sp. z o. o.
Zapraszamy do odwiedzanie naszego stoiska na tegorocznych targach TRAKO 2015, które odbędą się w Gdańsku w dniach 22-25-09.2015.
Firma Radionika Sp. z o. o. otrzymała Świadectwo uznanego producenta wyrobu w zakresie produkcji radiotelefonów pociągowych typ. "Koliber".
System Zarządzania Jakością EN ISO 9001 :2008- w zakresie projektowania, produkcji i serwisu radiowych systemów łączności. Certyfikat nr 019810000230 został wydany przez Jednostkę Certyfikującą TÜV Rheinland Polska Sp. z o. o.