Radionika na Targach Trako 2017

Kolejna edycja targów kolejowych Trako za nami. Tak jak w latach poprzednich firma nasza miała okazję zaprezentować na swoim stoisku najbardziej znane i popularne wśród użytkowników produkty ale również przedstawić odwiedzającym targi najnowsze konstrukcje i rozwiązania radiokomunikacyjne dedykowane dla rynku kolejowego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy znaleźli czas i siłę do odwiedzenia naszego stoiska. Spotkania na targach mają szczególny, z pewnością również bardziej swobodny charakter. Są one dla nas bardzo ważne, inspirujące i mobilizujące do dalszej pracy i wysiłku w celu poprawy naszej oferty i zaspokojenia w jeszcze większym stopniu potrzeb i oczekiwań naszych klientów, kooperantów, użytkowników naszych urządzeń i rozwiązań technicznych.

Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie za 2 lata i będziemy mogli znowu pozytywnie zaskoczyć odwiedzających stoisko Radioniki prezentując jeszcze lepsze i ciekawsze rozwiązania.

Tymczasem zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć dokumentujących naszą i Państwa obecność podczas tegorocznej edycji targów TRAKO 2017.

Prezes Zarządu Radionika Sp. o.o.
Andrzej Nikoniuk